| RalucaRaluca567 a întrebat:

De când m-am mutat înapoi la părinți mei mama cu tata se cearta des mama ma primit înapoi acasă deși tata nu e de acord cu asta pentru ca el spune ca l- am facut de râs pentru ca am născut la 17 ani aproape 18 ani încă nu îi avem împliniți 18 ani acum am împliniți 18 ani fetița mea are 11 luni mama m-a iertat pentru ca a zis ca sunt fata ei și nu contează ce greșeli voi face însă îmi doresc sa nu se mai certe din cauza mea.Cum sa rezolv situația cu părinți mei? Ce sa fac sa nu se mai certe unul cu celalalt?

3 răspunsuri:
| Konstantinos99 a răspuns:

Pai teoretic trebuia sa fi casatorita si la casa ta, nu te supara tatal tau are dreptate, dar pe de alta parte tot el e vinovat ca nu tea tinut cuminte. Nu poti sa ii spui asta dar... mna Ce sa faci? Asuma ti ce ai facut, suportati consecintele si asta nu e nimic sa gasesti un baiat de te accepta asa. Succes! Sa te ajute DUmnezeu ca eu nu ma prea pricep!

| Violleta2022 a răspuns:

Sa pleci de acolo, cat mai repede posibil, ca oamneii sa aiba pace si liniste!

| Cipi1212 a răspuns:

Poate tatăl tău va înțelege situația în cele din urmă.