| Delia899 a întrebat:

De când m-am mutat la fostul meu iubit simt ca îl iubesc din nou se comporta asa frumos cu mine și ne înțelegem bine de când stau la el dormim în aceeași camera mam gândit mai bine și îmi doresc sa mai dam o șansă relației și el vrea asta.Cum putem da o șansă relației?

3 răspunsuri:
| Batmanel a răspuns:

Nu e "fostul" degeaba, depinde de tine cum consideri.
Dar daca stai pe spatele altcuiva doar ca nu vrei sa te descurci singura, vei suporta consecintele candva, nu acum, poate mai tarziu... dar vin ele.

| Miruna333 a răspuns (pentru Batmanel):

Nu e nimic rau in a te lasa ajutat de cineva happy

| Miruna333 a răspuns:

Cum s-a mai zis, nu degeaba e fost. Daca tinea la tine, nu renunta la relatie
E totul lapte si miere ca nu sunteti impreuna si nu aveti obligatii
Nu inteleg totusi cum ai ajuns sa te muti la fostul iubit