| Ioana06i a întrebat:

De ce cam toți de vârsta mea reușesc să își facă relație și să aibă noroc în dragoste și eu nu, nici măcar în online?

Mă doare când alții reușesc și eu nu și simt că Dumnezeu uită mereu de mine, când vine vorba de asta.

(Sunt majoră)

72 răspunsuri:
| Ioana06i explică (pentru Florea_Maria__YPcT):

Dar eu m-am tot săturat să am răbdare! Nu mai vreau și nu mai suport! Am așteptat prea mult!

| Dulcica1234 a răspuns (pentru Ioana06i):

Scuză-mă, dar ești și încăpățânată. Eu citesc o grămadă de rugăciuni și despre religie, dacă eu îți spun că Dumnezeu nu uită de nimeni, nu uită. Crezi ce vrei. Eu încerc ca o proastă să te ajut și nu vrei sub nicio formă să accepți niciun sfat, o ți doar pe a ta și punct, atunci rămâi cu părerea ta și gata. Și nu mai pune întrebări pe forum dacă nu vrei să accepți păreri și sfaturi de la alții. Că doar te cerți cu oamenii.

| Ioana06i explică (pentru Dulcica1234):

Eu pun ce întrebări doresc...
Nu-ți convine, nu-mi mai răspunde!

Tu vorbești de certat cu oamenii... Când tu te-ai certat cu unul la o întrebare de a mea, pusă tot pe forum!

Vezi-ți de treaba ta! Nu îți dau dreptul de a mă judeca tu pe mine!

Mulțumesc de "ajutor"!

| Ioana06i explică:

Dacă am deranjat cu vreun cuvânt nepotrivit, cer iertare tuturor celor ce au inițiat subiectul pe tema asta cu mine, și chiar și adminilor, dacă i-am supărat cu ceva!

Însă, tot ce am dorit să spun pe acest forum, a fost doar of-ul meu. Cine vrea să înțeleagă, bine, cine nu, nu.

Recunosc că am și eu defecte, nu spun nu, dar sunt și eu om la fel ca și voi și nu am cum să fiu mereu perfectă.

Mulțumesc de înțelegere!

| Mosotti a răspuns:

Asa s-a intamplat ca ele sa gaseasca si tu nu, depinde prin ce cercuri te invarti, cum arati (asta in primul rand, conteaza sa arati cat de cat atractiv), de ce anume oameni dai.

Vine randul cam la toata lumea mei devreme sau mai tarziu.

| Batmanel a răspuns:

Tu ii vezi pe aia 20% care sunt hiper sociali, la restul singuraticilor nu te uiti.
E ceva normal, vezi de scoala si termin-o cu 10.

| Ioana06i explică (pentru Batmanel):

Nu știu cum să-ți spun, dar deja am terminat școala! Cred că ai greșit persoana.

| Ioana06i explică (pentru Andreipho):

Uite că revin cu un update...

Am realizat că viața mea e de rahat, plină de eșecuri, multe traume și pierderi a celor mai dragi persoane mie, ce s-au dus la cer, că am dat numai de bărbați care mă iau la mișto și care nu vor nimic serios cu mine și care nici prioritatea vreunui bărbat nu sunt! Asta e tot ce am realizat.

Mulțumesc tuturor de aici ce m-ați judecat și jignit cum ați vrut voi, crezând că eu sunt doar o jucărie și că eu nu am voie să spun pe nicăieri ce simt și ce este în sufletul meu!

| Batmanel a răspuns (pentru Ioana06i):

Ziceai ca inca mai primesti pensie alimentara, adica o astepti.

| relian a răspuns:

Dzeu uita de tine, dar tu ce faci in sensul asta? Ma refer ce faci sa ai si tu ceva?
Sau doar astepti de la Dzeu sa-ti vina rindul laughing o sa ai de asteptat, stai afara si fii pe faza cand o sa cada din cer ce ai tu nevoie.
Sa nu care cumva sa faci ceva, stai linistita, nu fa nimic, nu incerca nimic, ca cine stie poate sa iti sara si rindul laughing

| Ioana06i explică (pentru Batmanel):

Da, aștept pensia alimentară din urmă, pentru că nu am primit-o de 4 ani!

| Ioana06i explică (pentru relian):

Haha, am uitat să râd...