| brokxy a întrebat:

De ce nu pot avea prietene fete? Ci doar barbati.
Am foarte multi baieti amici de toate varstele. Parca ii atrag mai mult dar duc lipsa de femei in viata mea. Cand ma vad femeile parca le e frica sa vorbeasca cu mine jur. Si vad alte femei cum au grup de prietene....si eu nu am.

16 răspunsuri:
| OctavianSps a răspuns:

Pai e simplu, daca ai iubita nu se mai apropie de tine pentru ca nu mai are rost, daca nu ai iubita inseamna ca nu esti deschis destul si nu simt ca se pot apropia de tine, fi mai glumet fi mai pozitiv si ofera oamenilor un vibe bun.

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Prieteniile intre fete oricum nu merg, deci nu pierzi nimic.
Casatoreste-te, si fa copii pana ai suficiente fete langa tine.

| Emma30555 a răspuns:

Dacă ești fata și ești de treaba, ești la locul tău nu încerci sa ieși în evidenta în detrimentul lor, le respecți, e destul de simplu sa ți faci prietene.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Esti norocoasa, eu nu am nici prieteni nici prietene

| mgtow a răspuns:

Femeile sant proaste... de aia le e frica de tine.

| Frank51 a răspuns:

Nu este o regula. Ceva din comportament, atitudine, nu te lasa sa ai si prietene fete. La asta trebuie sa lucrezi tu, doar tu stii cum esti si ce trebuie sa schimbi, oricum iti recomand si un psiholog ca sa iti explice mai multe detalii.

| mgtow a răspuns (pentru OctavianSps):

Daca avea prietena trageau mai multe la el, pentru ca partenera ii zicea la prietena ei ca e bun la pat dotat sau are rezistenta pana isi da drumul apoi aia incearca si ea sal bage in pat si tot asa vorba se duce la altele pana il testeaza toate. Fiind singur ele zic ca e un ratat si nu e in stare sa fie cu una

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru mgtow):

Sau bolnave psihic

| mgtow a răspuns (pentru anonim_4396):

Viitorul suna cam asa: https://www.youtube.com/watch?v=57o380nALxY daca ai habar de engleza, in forma umana o sa le rupa vaginu la astea care sant panarame in ziua de azi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate din cauza ca esti agresiva in limbaj cum ai fost cu utilizatoarea pumpindoll doar pentru ca e atee asta nu iti da dreptu sa o injuri in halu ala, cred ca tu injuri mereu esti baietoasa asa e personalitatea ta si de aia atragi numai baieti.
Eu unu nu am nimic cu cei care sunt diferiti de mine fiecare are dreptu sa fie /sa faca ce vor, tu cred ca din cauza unor frustrari esti asa. cred ca problema e la tine nu la ele, ar trebui sa vizitezi un psiholog

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru mgtow):

Nu esti pe treaba ta man laughing
Sper sa nu apuc viitoru ala happy
Nu stiu de ce am eu impresia ca robotii ne vor aduce sfarsitu si ca propria creatie ne va fi fatal laughing)
Ca in filmul terminator 3 parca
Pana vor aparea pe scena femeile robot poate pana atunci vei fi ipotent si nu mai poti sa le...
Asa ca da atacul la femeile biologice cat esti tanar si mai poti happy

| brokxy explică (pentru mgtow):

Nu inteleg de ce ai face sex cu o bucata de plastic, pe mine sincer nu m-ar excita...

| brokxy explică (pentru anonim_4396):

Cel mai horror e fata ai robot cu inteigenta artificiala care o zis ca vrea sa distruga oamenii si dupa a ras,,, cica era o gluma... haha da...robotii sunt buni dar sa nu le dai inteligenta prea multa ca atunci e rau

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru brokxy):

Da ciudat acel robot

| Cannibal a răspuns:

Probabil face anumite glume cu tentă sexuală și ele le iau în serios?
Sau pur și simplu sunt oamenii care ți se pare ciudați de la prima vedere.

| mgtow a răspuns (pentru brokxy):

Prefer siliconul e mai realist. Inlocuitorul femeii de rand.