| 13ionelaionela88 a întrebat:

De ce unele femei sunt asa disperate dupa bărbați și sa aibă o relație?

5 răspunsuri:
| LaSteauaCareaRasarit a răspuns:

Ti-ai raspuns singura: de disperate.
Stima de sine scazuta, nu au incredere in propriile forte, nu au educatie, nu le duce mintea, exemple din familie, din Mass Media (nu mai dau exemple de papusi gonflabile) etc

Pe de alta parte, femeile educate, cu cariera, care stau pe picioarele lor fara carje de barbati sunt vazute ca "periculoase". Daca mai sunt si frumoase, arata bine, da lumea cu pietre in ele. Scurtcircuiteaza creierele barfitorilor happy

| relian a răspuns:

Asa este moda laughing ca si alea cu bot de rata, de ce au botul ala de rata? Ca asa era, nu mai stiu daca mai e la moda, dar cei prost si rau, mereu se gasesc adepti laughing

Daca nu ai barbat, sau femeie, esti vazut drept pacalici, neputiincios, slab, perceptie de turma, asa ca trebuie sa fii in rand cu turma, oile, scuze, oamenii voiam sa zic.
Nu conteaza ce berbec ai casa sau oaie, tu trebuie sa fii in relatie, asa esti considerat de cei multi normal, chiar daca nu-ti place, trebuie sa se auda behait de oaie in jurul stanei laughing

| LisaJulie a răspuns:

Pai unele femei se simt singura asa cum unii barbati se simt la randul lor singuri

| Cinic a răspuns:

Cunosc si eu cazuri. De femei la 40+ care se vaita ca sunt singure si ca vor " relație". Pentru mine asta este cel mai mare redflag. Pentru ca ele nu vor dragoste bazata pe conexiune emotinală, prietenie si afectiune si loialitate ( pentru ca asta inseamna dragoste cu adevart) Ele de fapt se vaita ca barbatii ft atractivi sau bogati sau ambele, nu le vor! Sau doar le tavalesc cateva nopti si după aia pass. Nu este nimic în neregulă ca si femeie sa îti doresti bărbat frumos si bogat, dar problema este ca ăia au si ei pretentii, vor femei frumoase si decente pentru relatii pe termen lung sau căsatorie.

| darrio2007 a răspuns:

Ca să aibă pe cineva lângă ele, să le iubească. Chemarea naturii.