| anonim_4396 a întrebat:

De ce unii oameni sunt greu de iubit sau nu reușesc să-și găsească în final, persoana potrivită, cu care să-și poată întemeia împreună o familie?

3 răspunsuri:
| ioana748 a răspuns:

Pentru ca nu isi doresc nici iubire, nici familie.
Au alt sistem de valori si daca ei sunt fericiți asa, fiecare face ce doreste cu viata lui.

| ALM2000RO a răspuns:

Pentru că pe unii (ca mine) nu ne interesează aceste aspecte (în care nici nu credem) și nici nu simțim nevoia de astfel de lucruri.

| ALM2000RO a răspuns (pentru ioana748):

Nici eu n-o puteam zice mai bine, fiind exact în situația descrisă de tine.