| AndreiȘmecherul2003 a întrebat:

De vreo câteva zile,cred că am probleme de tulburare personalitate antisocială(TPA).Nu știu dacă este sau nu adevărat, și nu vreau să merg la psihoterapeut.Mi-e frică.Ce să fac?

3 răspunsuri:
| Mindfulness a răspuns:

Câți ani ai? Nu cred că ai așa ceva daca până în prezent ai fost extrovertit și sociabil, doar treci printr-o perioada mai proasta, ca toată lumea de altfel.

| TimberWolf a răspuns:

Mda, pai tulburarea asta de personalitate antisociala e ca o raceala, vine si trece... laughing))

| AliGab a răspuns:

Dupa dr gugle eu eram moarta de mult