| lilisorr a întrebat:

De Ziua Indragostitilor, pe 14 februarie, decat baiatul trebuie sa. i faca cadou iubitei? sau si iubita lui?

11 răspunsuri:
| irynutza a răspuns:

Trebuie sa va cumparati unul altuia cate un cadou.succes la cautat!

| St3fan97 a răspuns:

Se pota face cadouri reciproce nu e o regula dar de obicei in maj cazurilor baiatul fetei doarece e mai sensibila!(parerea mea)

| justagirl2 a răspuns:

Viceversawinking

| weareinfinite a răspuns:

Cred ca doar baiatul trebuie sa ii faca virgula cadou fetei, doar e BAIAT [laughing] funda?big grin

| RuxandraCojocaru a răspuns:

Frumos ar fi sa va cumparati unul altuia cadouri. ceva simbolic nu ceva extrem de costisitor.astfel o sa aveti amandoi amintiri si o sa fie mai romantic

| weareinfinite a răspuns:

Du-te tu, esti mai aproape. In primul rand, nu am spus CA CADOUL sa fie o masina, boule! Am spus ca in mod normal, baietii fac cadouri fetelor si nu invers

| lilisorr explică:

Hei.Multumesc frumos de raspunsurile voastre.Mi.ati putea da cateva exemple de cadouri, ceva simbolic ce i.as putea lua prietenului meu?

| justagirl2 a răspuns (pentru lilisorr):

Ceva personalizat ar fi f dragutwinking sau incearca sa faci un puzzle dintr-o poza cu voi 2 (cauta pe net si vei gasi mai multe detalii).

| oanard174 a răspuns:

Pai unul altuia eu asa zic ca e normal.

| Лєрค a răspuns:

Eu cred ca ar trebui ca ambii ar trebui sa-si faca cadou deoarece nu este nici sarbatoare fetei dar nici a baiatului ci a tuturor indragostitilor... funda big grin

Răspuns utilizator avertizat