| Deiutza99 a întrebat:

Deci am o poveste foarte incurcata si lunga
in vacanta de pasti am tot iesit pe afara stand cu prietenele mele cele mai bune alexandra madalina si anca si cu un baiat pe nume vlad extrem de dragut dar si ancai ii place de el si el nu prea ma mai baga in seama si s-a suparat pe alexandra si nu stiu ce sa fac daca ma puteti ajuta dau fundita.

Răspuns Câştigător
| kiddutsa01 a răspuns:

Incearca sa te bagi in seama cu el. nu astepta sa o faca altcineva inaintea ta :d intreaba-l de ce este distant cu tine happy dai ocazii bune ca sa vada ce fel de persoana esti tongue bafta cu el tongue sper sa ai grija sa nu te emotionezi cum sunt alte fete. sa ramana mute :d

3 răspunsuri:
| N0NameForY0u a răspuns:

Da chiar ca e incurcata...pai ar trebui sa il intrebi de ce e asa distant cu tine si cu prietenele tale.de obicei baietii care sunt distanti cu niste fete le plac.happy

| Deiutza99 explică (pentru N0NameForY0u):

Da dar el nu e asa si am mai uitata un amanunt sunt 4 fete care il plac cu tot cu mine si nu pot sa ma duc asa la el si sa il intreb dc e asa de distant chiar daca uneori ma baga si pe mine in seama si ma simt asa de bine:X

| Antonin_Duma_1980 a răspuns:

Sfatul meu este ca trebuie sa stai departe de el daca el nu te place,din experienta vieti ati pot spune ca singura persoana care va avea de suferit vei doar tu,daca una din doua persoane nu iubeste pe cealalta, inseamna ca aceea persoana urmareste altceva, incearca sa fi sigura ca persoana cu care vrei sa fi te place, asta trebuie sa fie pe primul plan, dar sa te placa asa cum esti, fara nu stiu ce mofturi, si dupa aceea incet incet vor interveni si sentimentele de iubire