| FelyB a întrebat:

Doresc sa-mi fac un tatuaj micut, dar sa nu observe si parinti. ma gindeam ca se poate la ceafa sa-mi fac un tatuj micut.

Răspuns Câştigător
| vasiliustefan98 a răspuns:

Daca vrei un tatuaj micut sa nu observe parinti eu zic sa ti-l faci nu stiu poate pe talpa da e bine si cum ai zis tu la ceafa bine e mai bun la ceafa daca vrei sa nu observe parinti eu zic sa-ti faci un de ex rac daca e zodia ta rac... dar nu stiu alegera ta... aa si bafta..si mai spune-le parintilor doar no sa te omoare vor intelege, funda?

6 răspunsuri:
| FelyB explică:

Ok, ei XD o sa ma omoare daca afla ca doresc sa-mi fac tatuaj

| FelyB explică (pentru vasiliustefan98):

Mda, ok, da oricum ma gindesc daca la ceafa nu o sa mai pot rinde parul in coadaXD

| FelyB explică:

Daca dupa ceafa atunci sa-mi prind parul in coada nu o sa pot

| Emena a răspuns:

Cati ani ai?

| FelyB explică:

15 in curind 16

| Pitufinaa a răspuns:

Pai corect.Nu o sa iti mai poti prinde parul iar vara? Ce o sa faci? Poti sa iti faci unu in zona abdominalawinking