| IDoNotKnow a întrebat:

Dragi parinti, dumneavoastra de la ce varsta va lasati copiii in club/discoteca?

Răspuns Câştigător
| Chezz a răspuns:

Eu primadata am fost in club la 15 ani... Acuma depinde si de parinti. Bafta!

21 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Roxana121 a răspuns:

Nu cred ca sunt parinti pe acest forum tongue Parerea mea este ca conteaza mult cu cine lasi copilul sa mearga la club, si la ce ora se intoarce, cu ce se imbraca. Eu cred ca cel mai bine este dupa 18-19 nicidecum mai devereme.Totusi viata de club cere o responsabilitate orice se poate intimpla acolo.

| Lionsgate a răspuns:

Stiu pe cineva de pe clasa a 6 s-a dus in club, lo adus politia de vreo 2 ori acasa. Bine ar fi de cand incepe liceul clasa a 9.

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
După vârsta majoratului!
Pa, pa.

| Bia2001 a răspuns:

Nu-s parinte dar pe la 16 ani mias lasa copilu in discoteca sau club

| eNeqe a răspuns:

Daca e insotit de cineva 16+ Poate merge si de la 15 ani. Oricum insotitorul sa fie un om de incredere nu unul ce se drogheaza sau fumeaza pentru ca l ar tenta si pe copilul dvs sa recurga la aceste acte. Sper ca v am ajutat

| drogh a răspuns:

Fiecare părinte are responsabilitatea sa faţă de copil. Unii poate sunt mai grijulii şi nu îi permit să se ducă să se distreze prin cluburi sau discoteci, doar prin oraş, atât. Alţii, care sunt cu distracţia-n sânge, le acceptă trimiterea lor în acel loc. Dar vârsta cea mai bună ar fi după majorat.

| Roxana121 a răspuns:

Sa intelege ca te aranjeaza sfatu da-t de chezz, da-i drumu de la gradi sa mearga in club.

| paceandlove a răspuns:

Nu as lasa deloc eu, nu au ce cauta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
După 18 ani este cel mai potrivit.
Te pup!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De la 17 ani in sus, daca am incredere in ei.si am.

| AllePuffu a răspuns:

Pe mine ma lasa parintii in baruri, cluburi si discoteci, avand in vedere ca am doar 14 anihappy Acum depinde si cat de binevoitori sunt parintii, unii ii lasa pe copiii lor de la 18 ani, iar altii chiar si la 13-14winking

| William a răspuns:

De la 9 ani.

| TeoPT a răspuns:

Daca as fi parinte, nu mi-as lasa niciodata copilul in club/discoteca. Well, probabil ca nici nu mi-ar cere vreodata. Ar avea aceeasi parere ca si mine despre locul ala.

| Exilee a răspuns (pentru Dezaxat):

Desigur. Pana cand se va intampla un necaz asupra lor ( ca orice se poate intampla intr-un club ce-i drept) si sa vezi apoi in ce club vor mai intra laughing

Răspuns utilizator avertizat
| Exilee a răspuns (pentru Dezaxat):

Stii cum se spune, ''toate-mi sunt cu putinta, dar nu toate-mi sunt de folos''.

| onlyme2851 a răspuns (pentru AllePuffu):

Tu o sa fi o pitipoanca, daca nu esti deja una. Cu ce te ajuta pe tine, copil de 14 ani, iesirile in cubluri? Ce, daca iti faci poze acolo si le pui pe facebook esti interesanta? Una e sa iesi la un suc, ceva, alta e sa stai ca tuta la 3 noaptea in club, alaturi de unii de 18, 19. ani.

| AllePuffu a răspuns (pentru onlyme2851):

Am zis ca ma lasa, dar asta nu inseamna ca le frecventez, abia daca ma duc de 2 ori pe luna cand merg cu prietenii. Si app ca sa stii noi mergem la un bar mai linistit, nu unde merg toti drogatii!:*

Răspuns utilizator avertizat
| onlyme2851 a răspuns (pentru Dezaxat):

Cred ca drogati i-a numit pe aia din cluburi. Oricum, nu stiu ce cauta ea pe acolo, da' ma rog.