| Melissa45 a întrebat:

Eu locuiesc cu mama la părinți mei ea cu tata sau despărțit am 16 ani eu o iubesc pe mami foarte mult mami e totul pentru mine mereu încerc sa o ajut și prin casa dar ea nu mă prea lasă aș dori să îi fac o surpriza dar nu știu ce Ia ș putea face.Ce surpriza i aș putea face mamei mele vreau niște sfaturi?

2 răspunsuri:
| Cipi1212 a răspuns:

Sfaturi privind ajutorul prin casă?

| Miruna333 a răspuns:

Felicitare facute de tine, ceva tip 3D in care sa spui ca o iubesti. Gen o inima mare sau un buchet de flori. Sunt atatea idei pe net.
https://www.google.com/......ps?/search