| AnaMaria6555 a întrebat:

Eu și logodnicul meu urmează sa ne căsătorim eu am 22 de ani el are 26 noi locuim la părinți lui mereu exista certuri în casa din cauza asta. Care ar fi cel mai bun mod sa evitam certurile?

2 răspunsuri:
| adryang78 a răspuns:

Nu este niciodată o idee bună ca un cuplu tânăr să locuiască împreună cu părinții. Faceți tot posibilul și mutați-vă cât mai repede, chiar și în chirie, altfel relația voastră se va eroda rapid.

| DandG2304 a răspuns:

Cel mai bun mod de a evita certurile: stati singuri. Nu este imposibil, trebuie doar sa va iubiti suficient de mult ca sa faceti asta. Si dupa nunta o sa stati tot cu ei?