| Mirela456 a întrebat:

Eu si sotul meu avem 2 copiii un baiat de 8 ani si fata careare 5 ani noi iubim mult copiii însa eu sunt însărcinată pentru a 3 oara şi întrun fel nu sunt pregatita din nou sa fiu mama iar ba mai mult mulţi îmi zic fa nu trebuia sa facem 3 copiii pentru ca am 3 cu bebe care e la mine în bunica.Ce pot face în legătură cu ce zice lumea? Cum sa fiu pregatita sa fiu mama iar?

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Troll!

Ti s-a raspuns deja de nenumrate ori la intrebarea asta:

https://www.tpu.ro/utilizator/abqlvn/intrebari/

| Cipi1212 a răspuns:

Ești mamă grijulie.

| LaSteauaCareaRasarit a răspuns:

"Ce pot face în legătură cu ce zice lumea?"
Nimic. Gura lumii o astupa doar pamantul.
"Cum sa fiu pregatita sa fiu mama iar?" Cum te-ai pregatit si pentru ceilalti copii.
Ai grija de sanatate, ca asta e cel mai important.

| johnnny123 a răspuns:

Nu cumva în realitate tu ești un copil de 13 ani care se plictisește și-și face zeci de conturi pe TPU ca să repete la nesfârșit aceleași întrebări?