| Cristina089 a întrebat:

Eu si soțul meu avem mici certuri uneori sunt rare nu ne certam des dar îmi doresc sa evitam certurile.Cum putem evita mai mult certurile?

3 răspunsuri:
| AliGab a răspuns:

Intrebare asta este pusalamisto ca multe altele din ultima vreme. Este clar ca cel/cea care este innspatele acestor intrebari se plictiseste groaznic. Draga, ia-ti un caine, fa curat, citeste, fa altceva cu timpul tau decat sa pui intrebari stupide pe acest site.

| Miruna333 a răspuns:

Intrebarea asta e repetata, cu siguranta.
Cu foarte multa rabdare, comunicare, empatie, respect, fara reprosuri, compromisuri, efort si munca la comun.

| roxx09 a răspuns:

Bună! Părerea mea e ca ar trebui să discutați și să vedeți care sunt motivele de la care vă certați.
Când le găsiți, încercați să faceți compromisuri, să mai lăsați de la voi.