| GeorgianaLavinia655 a întrebat:

Eu și soțul meu locuim la părinții lui pentru ca avem apartamentul în renovare am mai zis că nu mă înțeleg deloc cu soacra mea chiar nu mă înțeleg cu ea și avem certuri toată ziua aș dori să evit certurile dar ea nu ma suportat de la început m-am saturat să stau în certuri toată ziua. Ce pot face în situația asta cu soacra?

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Pleci la hotel!

suntserios
| suntserios a răspuns:

Vă mutați.
Hotel, airbnb, terminați mai repede apartamentul...cât durează o renovare.

| adryang78 a răspuns:

Vă mutați înapoi în apartamentul vostru. Renovați câte o cameră, pe rând, iar în cealaltă dormiți. Se poate mânca și pe marginea mesei, câteva zile, dacă renovați și bucătăria. Se poate folosi și apă din bidon pentru toaletă, dacă renovați baia. Dar, dacă sunteți prea comozi și nu suportați condițiile, atunci n-aveți decât să înghițiți toanele soacrei. Sunteți în casa ei.