| GeorgianaLavinia655 a întrebat:

Eu și soțul meu locuim la socrii mei( părinți lui )locuim la ei pentru ca apartamentul nostru e în renovare faza e ca de când stam la ei nu ne prea înțelegem cu ei mai ales cu mine ei nu se înțeleg și se iau la cearta cu mine mereu mai ales soacra mea nu mai vreau să se bage în relația noastră soțul meu îmi ia apararea în fața lor. Credeți că pot să nu se mai bage în relația noastră cât stam la ei find casa lor? Ce sa fac sa fir totul bine pana ne mutam la noi înapoi? Nu avem unde sa ne mutam altundeva am văzut ca la întrebările anterioara majoritatea ați zis sa ne mutam altundeva

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Vezi ca ai mai pus intrebarea asta de cateva zeci de ori:

https://www.tpu.ro/utilizator/acvqfm/intrebari/

suntserios
| suntserios a răspuns:

Cam mult vă ia renovarea aia. O sa terminați de renovat și tot o sa pui întrebarea asta

| LaSteauaCareaRasarit a răspuns:

Sa-ti tii gura.