| DianaDya4567 a întrebat:

Eu și soțul meu ne înțelegem bine avem împreună un băiețel are 3 ani acum vine bebe 2 soțul meu muncește în străinătate acum este acasă el după ce nasc vrea sa merg și eu cu el în străinătate dar nu cred ca e ok sa merg cu 2 copii mici după ce o să nasc.Voi ce credeți? Credeți ca e idee buna sa merg cu 2 copii mici?

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Troll plictist.

Zeci de interbari inutile:
https://www.tpu.ro/utilizator/acswrh/intrebari/

| VENON a răspuns:

Tot ce pot sa te sfătuiesc, este că, familia trebuie3sa fie mereu împreună, unită. Deci dacă el muncește în străinătate și sunteți bine financiar, atunci ar trebui să-l urmezi. Mult succes