| ALINA46778889999 a întrebat:

Eu sunt însărcinată i-am zis parinţilor mei de sarcina şi ei sunt fericiţi ca vor avea un nepot sau o nepoata şi eu şi sotul meu ne dorim un bebe foarte mult abia aştept să îl cunosc pe bebe dar sotul meu nu mă prea lasa sa fac nimic find însărcinată.Ce pot să fac sa ma lase sa fac miscare? el zice ca nu am voie sa fac efort

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Ai vreun handicap?
De cand un barbat iti spune ce sa faci si ce nu?
Exista medici care spun ca TREBUIE sa faci efort fizic zilnic, ca sa poti naste normal si santos.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Faci ce zice medicul nu domnul soț.