| Ela601 a întrebat:

Familia mea nu e de acord cu relația mea cu soțul noi ne iubim foarte mult părinți mei nu pot să accepte ca eu cu ei nu mai am ce discuta pana nu-l accepta pe el eu cu părinți lui mă înțeleg mai bine decât cu ai mei pentru mine mama lui e ca o mama pentru mine.Cum să îi fac pe ai mei sa îl accepte? Ei nu îl accepta pentru ca el e avocat și cică nu e de mine

3 răspunsuri:
| Miruna333 a răspuns:

Schimbi familia.
Esti pe 100 de conturi

| sierra1 a răspuns:

"Familia mea nu e de acord cu relația mea cu soțul ...Cum să îi fac pe ai mei sa îl accepte?"

n-ai ce le face. Or să se dea pe "brazdă" la primul copil

| Freya1 a răspuns:

De ce ti-ai bate capul? Nici ai mei nu l-au vrut pe soț, dar o data ce eu mi-am făcut o relatie serioasa cu el, am plecat și am mai făcut și un copil nu au avut ce sa facă.