| Sorina45677 a întrebat:

Fostul meu soţ tatal fetei mele sunt divortata de el de 5 ani dar neam împacat fata are 6 ani sa ataşat mult de el de când sta din nou cu noi îl striga sa stea cu ea el se joacă cu ea petrece timp cu ea fata mai dorme la prânz uneori iar el sta cu ea până adoarme însa aş vrea să petreaca şi cu mine mai mult timp deşi de când adoarme fata vine şi mai sta şi cu mine.Cum putem petrece mai mult timp eu şi cu el dar şi fata sa primeasca atenţia amândorura?

6 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Pai nu petreci tot timpul cu el, odata ce el nu are munca, nu are casa si stati toti la tine?

| Sorina45677 explică (pentru Violleta2022):

Are casa dar eu l-am chemat sa stam împreună pentru ca înca îl iubesc si el ma iubește

| Violleta2022 a răspuns (pentru Sorina45677):

Pe alt topic ai spus ca NU are nici o casa si nu are unde sta...doar ca uiti minciunile pe care le tot spui pe aici.

| Sorina45677 explică (pentru Violleta2022):

Nu sunt minciuni el statea în casa, parinţilor lui care între timp parinţi lui iau dato lui pentru ca el e singurul lor copil daca nu şti nu mai vorbi

| Cipi1212 a răspuns:

Se poate împărți pentru amândouă.

| Violleta2022 a răspuns (pentru Sorina45677):

Ia uite frate, saptamana trecuta nu avea casa deloc, iar acum parintii i-au donat lui casa si ei s-au mutat in strada, dar el nu vrea sa stea in casa parintilor, asa ca s-a mutat la tine laughing asta ca sa punem cap la cap tot ce ai declarat aici, pe forum, pana acum.