| Ghostpainter a întrebat:

FUNDA! Ajutor! Am cel mai dulce iubit posibil... imi ofera flori, imi face mereu complimente si ma face sa ma simt fericita. DAR! As dori sa il surprind si eu cu ceva placut, si nu stiu ce sa fac. Cadouri? Atentii? Ce credeti ca as putea face pentru a-mi surprinde in mod placut iubitul? FUNDA!

Răspuns Câştigător
| FoCs a răspuns:

Ce frumos! Esti tare norocoasa, crede-ma! Orice fata si-ar dori un baiat asa grijuliu.
Uite, de exemplu daca stati impreuna ( sau chiar daca nu ), cand vine acasa poti lasa un biletel cu diferite indicii, iar cand ajunge la destinatie ca sa zic asa, tu il poti astepta cu o cina romantica ( mancarea lui favorita ). Daca vrei sa ii faci un cadou, ii poti lua un breloc in genu :

https://www.google.ro/......ps?/search

Sau puteti merge la un picnic doar voi doi.
Alta surpriza ar mai fi sa ii faci o praji mica ( singura sau cu ajutor ), eventual cu un mesaj sau un simbol ( inimioara ) pe ea si sa mergi la el acasa fara sa stie, sigur ii va placea surpriza!
Poti edita pe net o poza cu voi si s-o pui intr.o rama si s-o impachetezi de mai multe ori pentru a nu-si da seama de la bun inceput ce este.
Ii mai poti lua un cadou care are legatura cu pasiunile lui ( aici tu esti experta )
Mai sunt bratari cu zodii mai nou si sunt fosforescente. Daca gasesti ii poti lua una de culoarea lui favorita.
O pernuta sau cana cu poza voastra pe ea sau cu mesaje haioase.
Ii mai poti lua sau chiar confectiona ceva ce stii ca si-ar dori ca de exemplu un lantisor.

Sper ca ti-am fost de ajutor. :)
Daca imi mai vine vreo idee iti mai scriu daca vrei.

6 răspunsuri:
| PinkLips847 a răspuns:

Chestiile personalizate cu pozele cu voi doi impreuna de obicei dau gata persoanele... Perna, mouse-padd, cana, tricou etc orice, dar sa fie cu pozele cu voi 2 impreuna. Asta da mereu gata happy Bafta:*

| Nrgy20 a răspuns:

Asteapta-l cand vine acasa in lenjerie intima neagra, cu o masca pe fata si spune-i ca esti spiridusul erotic si ca ii indeplinesti 3 dorinte

| Woodenpints91 a răspuns:

Da dacă face asta nu-i dulce, e doar un căţel.

| neutrino a răspuns:

Asta face parte din arta iubirii. Trebuie sa vina din tine.

| Ghostpainter explică (pentru Woodenpints91):

Nu, nu e un catel, e un baiat educat si respectuos, care stie cum sa faca o fata sa zambeasca, diferit de toti ceilalti porci misogini si buni de nimic.

| Woodenpints91 a răspuns (pentru Ghostpainter):

1. Unei fete îi faci complimente doar dacă merită, iar dacă o duce puţin mintea poate înţelege din contextul unei fraze ceva mai bine gândite că este complimentată.
2. A da flori unei femei mi se pare cel mai retardat gest. Cine a venit cu ideea asta? "Uite o floare pe câmp, ce frumos afară, hai s-o rupem s-o dăm femeilor, să moară într-un vas"