| Daianadaiana45666 a întrebat:

Gemeni mei au 6 luni eu am momente când stau foarte mult lipita de ei îi iubesc foarte mult doar ca unele persoane din familie îmi zic ca nu e sanatos pentru copiii sa stau cu ei în braţe tot timpul şi ca sunt în depresie pentru faptul ca stau cu ei mereu uneori.Este sanatos pentru ei ca stau doar cu ei în brațe uneori? Întreb asta pentru ca unele rude îmi zic ca nu prea e asa sanatos

1 răspuns:
| lpavel a răspuns:

Total gresit ce-ti spun acele rude! Iubindu-i si stand cu ei in brate sau in preajma lor cat mai aproape si cat mai mult timp ajuta copiii la dezvoltarea si bunastarea lor psihica, mentala, sentimentala cat si pe tine, plus alte multe calitati pentru sanatatea ta!
Fa cum te indeamna inima si nu lasa pe nimeni sa te schimbe pentru ca faci foarte bine ceea ce faci!