| Daianadaiana45666 a întrebat:

Gemeni mei au 6 luni eu am momente când stau foarte mult lipita de ei îi iubesc foarte mult doar ca unele persoane din familie îmi zic ca nu e sanatos pentru copiii sa stau cu ei în braţe tot timpul şi ca sunt în depresie pentru faptul ca stau cu ei mereu uneori.Este sanatos pentru ei ca stau doar cu ei în brațe uneori? Întreb asta pentru ca unele rude îmi zic ca nu prea e asa sanatos dau funda

1 răspuns:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu-i sanatos deloc sa stai cu ei in brate, fiindca copii aia trebuie sa se dezvolte, sa mearga, sa se miste...