| meawmy a întrebat:

Hei.mama mea vine peste vreo cateva ore acasa de la servici. vreau sa-i fac o surpriza (oricum i-am facut curat incamera de cand a plecat azi dimineata).as vrea sa-i fac si de mancare dar nu stiu ce,fiindca ea nu mananca dimineata si nici pachet nu-si ia cu ea(chiar daca ii fac pachet cateodata,imi zice sa-l iau eu la scoala).nu stiu ce surpriza sa-i fac, mai ales ca e ziua ei si nu vreau s-o uite, mai ales ca tata e plecat de acum vreo 6 luni si vine in iulie sa mergem la mare.

fundita la raspuns bun

8 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Fă i un masaj, sigur vine obosită săraca. Tu esti fată? Ce vîrstă ai? Mersi.

| meawmy explică (pentru CristiDinBucuresti):

Da,sunt fata si am 13 ani

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poți să-i cumperi un tort mic, nu e scump.

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru meawmy):

Mersi, multi înainte, ce surpriză i ai facut mamei tale?

| meawmy explică (pentru CristiDinBucuresti):

M-am dus in oras si am xeroxat o poza de-a ei din tinerete si am lipit-o pe o coala, iar in stanga am scris o poezie.i-am luat un tort mare, si i-am facut de mancare ca doar e tot de la servici, in plus ca a plans putin.am aranjat cu tata si cu fratele meu sa facem conferinta pe skype si ne-am vazut toti.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Ce varsta are mama ta? Mersi.

| meawmy explică (pentru CristiDinBucuresti):

43 a implinit

| npx770 a răspuns:

Puteai sa ii cumperi bomboane happy.