| anonim_4396 a întrebat:

Hei TPU, am 16 ani, iar la sora mea la gradinita am cunoscut un baiat de 22 de ani (este tatal unui coleg de-al surori mele)la inceput doar ne salutam pana intr-o zi cand s-a oferit sa ma duca cu masina acasa, in alta zi am mers cu el pe jos pana acasa si a spus ca vrea sa iesim in parc sa se joace copii laughing), dar nu am mers, iar saptamana asta mi-a cerut numarul de telefonsi m-a intrebat ce fac mai incolo si i-am zis ca nu stiu sa ma sune, imi fine nu am iesit, urmatoarea zi a postat pe facebook o poza in care scria mi-e dor de ea, are iuba chiar logodnica, dar nu e mama copilului lui tot impul posteaza ea poze cu ei si stau si impreuna deci nu cred ca are cum sa ii fie dor de ea ma gandesc si eu, voi ce credeti ii place de mine sau nu? suntem foarte arpopiati.

20 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu fi naivă.

| ionutzandrey a răspuns:

E clar. vrea o aventura happy

| roxaa99 a răspuns (pentru ionutzandrey):

Esti sigur? pentru ca nu vreau sa zic ceva si sa cad prost in ochii lui

| Doub a răspuns:

Ce tristă eşti.

| Ioannaaaaaaaaaa a răspuns:

Nu te baga. Daca tot insista... vorbeste cu el, vezi ce are in cap! Dar nu asculta vorbele lui..niciodata sa nu asculti vorbele unui baiat! Fapte...multe fapte.Fii mai rece cu el ca astfel te va crede o copila care abia asteapta la actioneaza!

| Năstasă_Iulian_1993 a răspuns:

Cred ca te place

suntserios
| suntserios a răspuns:

Ai 16 ani si umbli dupa un barbat de 22 si cu copil care aparent a schimbat femeile ca pe sosete?

| 9DarkSoul9 a răspuns:

E clar ca daca are iubita si "umbla" si dupa tine e un neserios care nu merita nici 2 bani mai bine l-ai lasa sa isi vada de copilul si iubita lui.

| BogdanDediu a răspuns:

Nu prea cred ca te place! sad

| AgentBomboana007 a răspuns:

Cel mai bine ar fi sa stai in banca ta! Are iubita. De aici iti dai seama ca insala! Daca ar fi sa mai vorbesti cu el si bla, bla, iar intr-o zi sa fiti impreuna... si pe tine te-ar putea insela. Are copil, iubita, iar pe tine te vrea ca pe o aventura. Nu-i pica in plasa! Vezi-ti de viata ca este frumoasa si mai ai multe de invatat!winking

| ionutzandrey a răspuns (pentru roxaa99):

Pai daca se da pe langa tine asta as crede straight face

| Aanderson a răspuns:

Cred ca este indragostit de tine, din moment ce petrece atat de mult timp cu tine, ti-a cerut numarul de telefon si te-a condus acasa. Cu toate ca are o logodnica cred ca s-a indragostit de tine. In viata iubirea adevarata este un lucru rar iar daca si tu il placi este pacat sa nu iesiti macar la un suc.
Te sfatuiesc ca data viitoare cand va intalniti sa il intrebi daca vrea sa bea o cafea sau un ceai cu tine undeva unde puteti sa vorbiti si sa va cunoasteti mai bine - nu se stie niciodata... poate este persoana cu care o sa iti petreci tot restul vietii

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu fi tâmpită, vrea doar să te f***.

| KamyHeey a răspuns:

Nu cred ca ii place de tine mai ales daca e logodit.

| meee3 a răspuns:

Eu cred ca e o tampenie absoluta... mai bine ai evita astfel de oameni... sau tu ii cauti?

| veryhonest a răspuns:

Am impresia ca e un barbat inteligent. Stie cum sa atraga fete naive pentru o singura noapte.

| Rainmaker a răspuns:

Hm! Putin cam ciudata situatia.Umila mea parere este ca te doreste mai mult ca pe un "obiect sexual".Ai grija caci daca te apropri prea mult de el si-i oferi ceea ce-si doreste vei ajunge sa traiesti mari deceptii si ar fi pacat.Iti recomand sa-ti gasesti un partener mai serios.Bafta!

| mediqt a răspuns:

Sfatul meu este sa-i rapesti,, iuba", chiar logodnica si sa o bagi intr-un sac, iar apoi ai doua posibilitati:
1. O arunci in lac.
2. O ingropi de vie.
Imediat dupa ce faci asta il suni si ii spui ca te-ai razgandit si vrei sa mergi cu el in parc, cu copiii. Dupa asta, lasati copiii acolo si mergeti intr-un loc mai intim. Marturiseste-i ce-ai facut cu iuba si motiveaza spunandu-i:,, Stiu ca de mine ti-era dor. Ea era un obstacol. Am facut-o pentru noi."
Sa fiti fericiti! :*

| Liviu a răspuns:

Lasati-o oameni buni, ea o cauta.Du-te puisor la el, Deschideti picioarele, da si el o data de 2 ori si dupa te ciocnesti de el pe strada. Oare asa eram si eu naiv la 16 ani? Parca nu eram asa credul, sau asta spun acum ca am inaintat putin in varsta(am 23) straight face n ustiu ce sa zic, apropo, nu vi mai bine la mine? ca si mie imi e dor de tine puppy dog eyes : ))

| BiuL a răspuns:

Dar la cati ani a facut copilul ala? Doamne feri, lasa-l ca nu e ok.