| anonim_4396 a întrebat:

Heii, in vara fac cu iubitul meu 3 ani (stiu ca mai este mult timp pana atunci) si vreau sa ii fac ceva de care sa isi aminteasca tot timpul, m-am gandit la cateva baloane sau un tot facut de mine. Vreau sa fie ceva romantic. Ceva idei?

Răspuns Câştigător
| MskDesign a răspuns:

Mai bine ai face o cina romantica, decat torturi si baloane.Cati ani aveti?

6 răspunsuri:
| SkyPilot a răspuns:

Presupun ca aveti cel putin 17 ani. Iubitul ar putea sa te scoata sa luati masa in oras la un local romantic si de foarte buna calitate dupa care sa va oferiti unul celuilalt o noapte intr-adevar de neuitat.

| Aasdfghj a răspuns:

Poti sa-i faci un tort si seara sa mergeti la un restaurant frumosbig grin
Sau poti sa pregatesti cina si apoi sa va uitati la un film.

| roxaa99 a răspuns (pentru MskDesign):

Eu 16 el 20

| MskDesign a răspuns (pentru roxaa99):

Atunci ramai la varianta cu tortul.

| roxaa99 a răspuns (pentru MskDesign):

laughing)

| MskDesign a răspuns (pentru roxaa99):

Trebuia sa te intreb de varsta ca sa stiu ce sfat sa iti dau.