| anonim_4396 a întrebat:

HELP! mi-a venit ciclu pe 29 iunie si am terminat pe 3 iulie.(tine in jur de 5 zile ) ne dorim foarte mult un copil. aseara m-am culcat cu sotul meu, a ejaculat in mine...iar astazi mi-a venit ciclu. este posibil sa fi ramas insarcinata dupa contactul sexual de aseara? tin sa mentionez ca mie de obicei menstruatia imi vine la pauza de 23-24 de zile ...astept parerile voastre

10 răspunsuri:
| TibiShor09 a răspuns:

Asta trebuie puza pe facebook la intrebari tampite

| KoaLaBoY a răspuns:

Este foarte probabil sa fii ramas gravida, sper sa ai un copil/copii frumosi laughing

| geopopiku a răspuns:

Du-te fata la doctor si-ti explica el situatia ca oricum daca ramai insarcinata trebuie sa te duci... oricum nastere usoara si cat mai multi copii...bft

| daniela995 a răspuns (pentru TibiShor09):

as ruga pe toti care raspund numai din lipsa de ocupatie...si sa isi bata joc de alta persoane... sa nu intervina! nu e obligat nimeni sa raspunda la aceasta intrebare

| daniela995 a răspuns (pentru TibiShor09):

Mai bine ti-ai face timp sa inveti limba romana... decat sa te bagi pe unde nu e cazu!

| daniela995 a răspuns (pentru TibiShor09):

As ruga pe toti care raspund numai din lipsa de ocupatie...si sa isi bata joc de alta persoane... sa nu intervina! nu e obligat nimeni sa raspunda la aceasta intrebare
RASPUNDE

| mona a răspuns:

Nu cred ca ai ramas insarcinata, poate data viitoare va fi cu noroc

| TheDarkQeen13 a răspuns:

Nu cred ca ai ramas...din pacate sad

| iubesc a răspuns:

Nu ai cum sa ramai.5 zile inainte de ciclu esti in perioada infertila

| CorNNeL a răspuns:

E posibil sa fi ramas insarcinata 64%... Deci roaga-te sa ai noroc laughing