| gabriellavasile a întrebat:

Hey! Am o prietena căreia i-au murit pisica. Se numea Mochi. Ați putea să îmi dați niste mesaje de,, condoleanțe"? Vă mulțumesc anticipat!

8 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Hai, ca esti amuzant!

| Anuket a răspuns:

Condoleanțe!

| anonimus010101110 a răspuns:

Pe site ul asta se pun intrebari

| 1997onur a răspuns:

Poate ca acum nu-ti văd ochi poate ca acum nu-ti văd privirea poate ca acum nu-ti aud vocea poate ca acum nu-ti aud glasul poate ca acum nu-ti văd zâmbetul dar mereu vai rămâne in inima mea mereu vei rămâne in sufletul meu mereu vei rămâne in memoria mea mereu vei rămâne in viața mea mereu vei rămâne pe primul loc mereu erai pe primul loc înainte de tot și toți și orice ar fi și s-ar întâmplat vreodată am sate iubesc pentru tot deauna mieste imposibil și nu voi putea vreodată sa acceptă lipsa ta tu erai si in continuare ești tot ce este mai frumos pe pământul asta tot ce este mai și mai și mai și tot mai dorul tău este imposibilul pentru mine lipsa ta este imposibilul pentru mine tu nu ești acum tu te văd acum nu te aud acum dar ești in inima mea in fiecare clipa și moment din viața mea când cad ca semăna cineva cu tine mereu ma întreb oare chiar ești tu Oare chiar este ia și ma uit și trăiesc fiacare Clipa și moment câte pot eu de mult poate ca ești departe dar nu departe de mine Nicidoată in viața asta nu vei fi departe de mine mereu dar mereu vai rămâne doar la un singru pas de mine ori unde ai fi și te-ai afla si in iad ma duc după tine și pe cealaltă capăt al lumi ma duc după tine ori unde vrei tu și te vei afla tu doar la un pas voi fi distanța mereu vei rămâne in inima mea mereu vei rămâne in sufletul meu mereu vei rămâne memoria mea mereu vrei rămâne in viața mea nu am sate pot sate definesc vreodată Pentruca ești mai mult decât îți poți închipui vreodată mereu vei rămâne mult mai mult decât credeai tu vreodată

| Lukasssz a răspuns:

Bruh

| Iamforfun a răspuns:

Mesajul pentru prietena ta: "Draga mea, îmi pare rău că Mochi a plecat în Cer. Fii puternică și gândește-te că pisicuța ta este acum într-un loc mai bun. Condoleanțe."

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

@Mustafa Onur!
I-a murit pisica, nu iubita!
Să-i spună cineva!hee hee

| Lukasssz a răspuns (pentru floresdemayo):

Bhahahahaha