| sergii a întrebat:

am un iubit deja avem 8 luni impreuna, putem spune ca aproape non stop am stat impreuna dar acum el a plecat la lucru in strainatate pentru o luna jumate, mie foarte greu fara el si sun irascibila deoarece eram obisnuita sa vorbim la telefon cand nu eram impreuna si cand eram impreuna ne gaseam ceva de lucru prin casa acum ca e acolo nici nu putem vorbi la telefon numai seara cateva minute... ce as putea face sa uit ca e plecat?

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
8 răspunsuri:
| Ela_Miha_1986 a răspuns:

Sa citesti, sa te plimbi cu prietenii, sa vorbesti cu prietena ta cea mai buna la tlf, sau cauta un joc onlinehappy

| amc a răspuns:

Poti sa faci multe activitati cu prietenii tai. Iesi afara, oras, volei, role, bicicleta, shopping, citit. Si multe altele

| sergii explică (pentru amc):

As incerca asta dar el e foarte gelos si face mofturi si daca vorbesc la telefon cu varul meu.

Răspuns utilizator avertizat
| sergii explică (pentru Marian_Marius_1973):

Cu sigurantalaughinglaughing)laughing) vrei sa obtii funda? atunci dai un raspuns bun laughing)))))

| VasiliuVlad06 a răspuns:

Uite daca el are timp sa isi ea un telefon cu fb pe el si asa vb mai mult cu elwinking
FUNDA?

| Exilee a răspuns:

"a plecat la lucru in strainatate " Cum a ajuns el sa lucreze in strainatate?

| Ela_Miha_1986 a răspuns:

Gelozia prea multa strica...plus ca daca acum e plecat de unde stie cu cine vb u la telefon?