| CutenessOverLoaded a întrebat:

Http://www.TPU.ro/......ste-nimic/
Va rog, ajutati-o pe biata fata! O situatie mai dificila ca a ei nu cred ca poate exista! In plus, nu cred ca minte!
Nu va doare sufletul cand cititi?:(

Răspuns Câştigător
| Bibuşca a răspuns:

Intrebarea a fost mai veche am pus si eu un raspuns este foarte infricosator ce i s-a putut intampla ma doare sufletul crying.

5 răspunsuri:
| Sოﺁℓε a răspuns:

Stai sa vad.
cu ce sa o ajutam? daca e adevarat ce zice imi pare rau de ea si sper sa o ajute cineva
daca nu sa o ia naiba cu prostiile ei
nu cred ca exista asa parinti sa zica "lasa ca trece"...ar fi prea duri, inumani.
Mai spune-mi ceva.de ce au adoptat-o? sa isi bata joc de ea? sau sa ii ofere ceva?

| lo a răspuns:

O situatie destul de dificila mai ales cand nu are nici macar sprijinul familiei ei.
Un viol nu este un lucru care trece cu vederea cu atat mai putin nu se poate trece cu vederea prostitutia.Ar putea sa se puna in contact cu protectia copilului http://www.protectiacopilului6.ro/
Si protectia minorilor contra abuzurilor sexuale si expuatarilor http://www.legestart.ro/......Y2NTIx).ht

| Musique a răspuns:

Nu stiu ce sa spun.
pentru a posta o intrebare aici,ai nevoie de internet,corect?
nu stiu,probabli nu minte,nu o cred in stare sa zica asemenea cuvinte despre parinti ei,daca nu este adevarat, asa ca o cred.(pentru acest motiv)
situatia este foarte incurcata. straight face
Dumnezeu sa o ierte daca minte, si sa o ajute daca este adevarat!

ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Surpriză, e raportată! A fost opera unui user care dorea să facă trolling folosindu-se de subiecte delicate.
Gândiţi şi voi raţional, nu tot ce zboară-i avion! Nu cred că un părinte care este în deplinătatea facultăţilor mintale îi spune copilului său "las' că trece, nu este nimic" după ce află că a fost violat.

| denybella15 a răspuns (pentru Sოﺁℓε):

Sa stii ca sunt si parinti de genul asta si daca au adoptat-o au facut-o pentru bani...