| Amalia809 a întrebat:

Îmi e foarte dor de soțul meu este la închisoare mai are 6 luni de făcut mie chiar îmi este dor de el și îl iubesc foarte mult și chiar îmi este dor de el îmi doresc să fim din nou împreună de 2 ani stau singura fără el voi face din nou sărbătorile singura.Ce sa facă nu ma mai simt singura? Cum ar trebui sa ma port cu el după ce iese de acolo? Care e modul în care aș putea să uit ca el a fost la închisoare când se va întoarce acasă? Dau funda

2 răspunsuri:
| LaSteauaCareaRasarit a răspuns:

Ai mai intrebat

| ania a răspuns:

Roagă/te pentru relatia voastră, să iti dea Dumnezeu intelepciune.