| Daianadaiana45666 a întrebat:

Îmi iubesc mult gemeni au 6 luni sunt fetiţă şi baieţel părinții mei(bunici lor )ma roaga să îi duc la ei câteva zile pentru ca vor să stea şi ei cu gemeni însa nu prea ştiu ce să fac ei au nevoie de mama lor ( de mine) chiar daca stau mereu lângă ei şi nu vreau să îi las cu nimeni altcineva fac asta pentru ca îi iubesc foarte mult.Ce pot sa fac credeţi ca ar fi ok sa îi las cateva zile la părinții mei gemeni find atat de mici?

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Stai impreuna cu copii acolo, cateva zile ti-ar prinde si tie bine sa fii cu bunicii.

| darrio2007 a răspuns:

Stai si tu cu ei acolo.