| Allondra a întrebat:

Iubesc un baiat. uu e prima data. el e ceva special in viata mea. m`am sarutat cu el si daca n-am fost cu el, nu stiu daca a fost bine ceea ce am facut, dar mam sumtit bine.sa trecem la subiect.eu il iubesc, dar nu stiu daca el ma place/iubeste. dar atunci cand il intreb ca "ma iubesti?". el spune ca da .astazi am mers sa stau pe o banca cu el. iar el a spus ca ar spune ceva dar nu e momentul si ca nare curajul sa imi spuna, iar eu am crezut ca e ceva de rau.ca nu mai vrea sa iasa cu mine afara.sau ca nah.n-are timp de mine, iar eu am plecat de langa el si mam tot dus.si s-a suparat sad. oare am facut bine ce`am facut in toata povestea? as vrea sa fiu cu el si nu stiu ce sa fac. i-am impartasit sentimentele si i-am aratat, dar nu stiu. ceva sfaturi?

11 răspunsuri:
| Linda a răspuns:

Eu cred ca nu e hotarat.

| LuS[z] a răspuns:

Lasa ca daca te iubeste vine si te cauta.

| Artemiss a răspuns:

Ai cam dat-o in bara cu faza cu plecatul... dar daca lui ii place cu adevarat de tine te va cauta... dar mai stai vreo cateva zile ...succes

| Notme a răspuns:

Poate vroia sa iti spuna ca te iubeste. lol!

| valy07kdpv a răspuns:

Cat de rau putea sa fye ce aty spunea?
ca ar avea o pryetena...
de care tu nu styy...
trebuya sa asculty totusy
dar daca ancerca sa ajunga la alt capitol al relatyey voastre?
tot trebuya sal asculty
dyn dyscutya pe care ay fy purtat-o vedeay ce hotarare urmay sa yey
dar nu cred ca ay fy putut suporta urmarea asa usor
orycum multa baftadak se may poate salva ceva dyn relatya voastra
ceea ce e putyn probabyl
scuze daca te-am descurajat
dar este o etapa dyn vyata ta

| want2bMajestic a răspuns:

Stai sa inteleg... aproape in fiecare propozitie/fraza d a ta introduci cuvintele "nu stiu". nu e bine. c stii u...trebuie sa stii ca poti trece peste orice...mai ales peste o suparare minora ca aceasta. si inca ceva... a placea si a iubii sunt nij sentimente diferite...contradictorii.imi dau seama ca il iubesti, si ca tii la el... dar trebuia sa astepti ca sa iti zica ce are p suflet si nu sa incepi sa iti imaginezi cine stie c vroia e sa zica...in ce toane sunteti cum? impaca; te cu el...merita. si inca ceva: d cat timp sunteti impreuna...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai daca ai plecat? eu cui raman? cui am sai raman? ce sfaturi sa-ti dau? vino inapoi si mai vorbim.acum. el suparat. tu plecata, sau dusa dupa cum spui.si eu stau si atept sa vii, numai un minut macar. dar nu vii si astept in zadar.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai, fata draga de ce te-ai grabit si nu l-ai lasat pe om sa vorbeasca. Baietii se hotarasc greu sa spuna ceva romantic, care ii obliga, si fetele ii opresc tocmai cand ei isi fac curaj sa marturiseasca. Ascultati ce va spun baietii, dar nu pe aceia care nu au un comportament adecvat sentimentelor pe care... voi le doriti. Daca sunt mitocani fugiti de ei, dar cand gasiti unul bun, educat, romantic etc., lasati-i si pe ei sa vorbeasca laughing Acum nu jeli si nici nu iti cere iertare. Spune-i ca ti s-a parut prea grav si te-ai speriat. Atat! si intreaba-l daca maine iesiti la aceiasi ora?

| SLeVeN a răspuns:

Vorbeste cu el... incearca sa iti ceri scuze vezi tu date bine pe langa elwinking pana ii iei mintile.

| amalyutza a răspuns:

Pai.asa suntem noi uneori.repede si zicem ce simtimhee hee... dar trebuie sa lasam sa treaca cv imp.sa vedem daca ei simt cvbig grin. pai u nu prea ai facut bine.sa pleci asa sec:p... poate vroia sa iti zic si el ce simte pentru utongue... vb cu el si intalniti-va. ca sa stii ce a vrut sa iti spuna...:p. iar cu sarutul.nu mai konteaza daca sunteti sau nu impreuna:p...bafta:*

| amalyutza a răspuns:

Pai..asa suntem noi uneori..rpd si zicem ce simtimhee hee...dar trebuie sa lasam sa treaca cv imp..sa vedem daca ei simt cvbig grin..poi u nu prea ai facut bn..sa pleki asa sec:p...poate vroia sa iti zik si el ce simte pt utongue....vb ku el si intalniti-va..k sa sti ce a vrut sa iti spuna...:p..iar cu sarutul..nu mai konteaza daca sunteti sau nu impreuna:p....bafta:*