| AdrianaAdriana4567 a întrebat:

Iubitul meu îmi zice mereu ca eu cer prea multă atenţie într adevar îmi doresc atenţie de la el dar nu îmi place faptul ca el nu îmi prea ofera atenţie de asta cer atenţie de la el.Ce sa fac sa pot primi mai multă atenție din partea lui? Pentru ca mereu cand ma lipesc de el zice ca sunt prea lipicioasă

4 răspunsuri:
| adryang78 a răspuns:

Probabil că ești. Bănuiesc că sărmanul om se simte sufocat. Fiecare persoană are nevoie de spațiul individual, personal.

| Violleta2022 a răspuns:

Ai probleme cu memoria?

Ai mai pus intrebarea asta de cateva ori:

https://www.tpu.ro/utilizator/aaycrw/intrebari/

| Miruna333 a răspuns:

Stai langa persoana gresita
Persoana potrivita pentru asta ti-ar fi oferit orice, fara sa ceri!
E clar ca atunci cand ceri ceva de la cineva, si pe langa asta, nici nu iti ofera, stai langa persoana nepotrivita
De ce ai sta sa cersesti atentie? Nu te vrea langa el