| Ioanaizzabelatiu a întrebat:

M-am certat foarte tare cu soțul meu asa ca mi-am luat copiii și am plecat la părinți mei pentru ca nu ne-am certat din cauza geloziei el e foarte gelos copiii noștri au băiatul un an jumate și fata 7 luni mam gândit sa stau o perioada la părinți mei pentru ca e mai bine decât să ne certam toată ziua eu cu el dar el a venit după mine sa îl iert.Ce pot sa fac în legătură cu gelozia lui dacă îl iert?

2 răspunsuri:
| PaulaPaulayt1 a răspuns:

Nu poți face nimic. Un om gelos, e gelos pana moare. Și sa știi ca tocmai geloșii sunt aia care înșeala și știu sa și ascundă asta foarte bine. Sa zicem ca nu ii dai motive, el tot le gaseste. Orice ar fi.

| sierra1 a răspuns:

Ia legătura cu persoana in cauză, de "doxată" la capitolul ăsta

https://www.tpu.ro/......pentru-ca/