| ALEXANDRA1356 a întrebat:

M-am despartit de el. sad.
Il vreau inapoi... sad. Il vad toata ziua, suntem in aceeasi clasa si aceeasi banca. Gandul ca nu mai este cu mine ma omoara sad. Stiu ca el este potrivit pentru mine. Dupa o relatie de 4 luni, m-am decis sa ma despart de el, pentru ca mi se parea mie ca el nu prea ma mai baga in seama. sad.
A inceract sa imi explice ca trece printr-o perioada grea si sa il inteleg, dar nu am vrut. Plangeam in momentul cand ma desparteam de el, dar eram foarte sigura ca ma minte. sad.
Il vreau inapoi. Ce as mai putea face? sad
App. sa-l fac " gelos". Am facut cea mai mare prostie. Mi-am pus pe fb ca-s intr-o relatie cu fostul meu pr. ( el inca tinand la mine, a acceptat sa ma ajute sad. ). Si el ( colegul meu ), a dat like la o poza cu mine si fostul meu pr pe facebook. oh go on
Crede-ti ca mai are vreun rost? sad. Mi se rupe sufletul de durere. sad. El se arata indiferent. dar il mai surprind uneori uitandu-se cu coltul ochiului la mine. sad.

9 răspunsuri:
| Allyx3 a răspuns:

Euu zic sa te impaci cu el

| Deathvalley a răspuns:

Nu stiu cautati unu asa de bine ca el la mine o sa mai dureze mult crk pana in a 12 maxim pana gasesc una nebuna ca mine rolling on the floor asta e la mine la tine nu stiu vezi si u daca se arata indiferent nu stiu vezi si u poate o sa gasesti ati spun unu mai bine ca el

| Eveeee a răspuns:

Pai poarta cu el cea mai sincera discutie din viata ta cu el spune-i ca uh il iubesti si ca iti para fff raw ca nai avut incredere in el; ca nai fost alaturi de el at cand trebuie si ca ai vrea f tare daca ati lua de la inceput de data asta sa nu va ask nimic straight face incearca si tine la curent happy

| NoNameJunior a răspuns:

E trist cand te desparti de cineva.
nu cred ca ai facut ceva ingrozitor daca l-ai facut gelos.
asculta,ii poti spune:
-Daca o sa te comporti cu mine civilizat si o sa ma bagi mai mult in seama,iti mai dau o sansa.

si vezi cum se comporta. daca se comporta mai bine,inseamna ca te iueste si ca ii pare rau de ce a facut. daca se comporta la fel, din nefericire, va trebui chiar sa il UITI! si sa iti cauti alt prieten.
Multa bafta!

| MeAndMe1000 a răspuns:

Cel mai bine ar fi sa vorbesti cu el si sa-l intrebi ce problema avea de nu te mai baga in seama atat de des. Daca a dat like la poza aceea pe facebook nu inseamna cu nu te mai iubeste,vrea sa ai o viata fericita,daca in poza erai fericita alaturi de fostul prieten,atunci cu siguranta el vroia sa te sprijine. Daca nu reusiti sa va inpacati, atunci macar ramaneti prieteni, ca sa nu mai suferi atat de mult

| WOLFRAM a răspuns:

FAcebookul e un site de socializare iar ceea ce apare pe el poat efi interpretat in foarte multe feluri

Răspuns utilizator avertizat
| ALEXANDRA1356 explică (pentru Dezaxat):

Uite Styx, nu am povestit totul cu detalii. Te rog sa nu ma intelegi gresit, sa nu ma judeci. El a fost ala care mereu imi dadea motive. Ce probleme putea sa aiba? :-J. Cand ne duceam afara, in pauza, cu colegii, ma puneam pe ganca langa el, iar el se ridica si pleca. in 2 zile nu m-a pupat deloc. Doar o singura data pe obraz, dupa si a luat ghiodanul si a plecat. + Ca ii vedeam conversatii cu diferite fete, si le lua cu " frumoaso, ma indragostesc ". etc. Nu ai idee de cate ori imi spunea sa iesim, ma imbracam degeaba si dupa cand il sunam sa vad unde e, imi spunea ca nu mai poate iesi ca s-a intalnit cu un prieten! Si din situatia asta eu sufar cel mai mult. Ce probleme sa aiba? In pauze nu parea afectat de nimic, ma deranja ca, cu baietii statea. Tipau, radeau, si altele. Crede-ma ca in situatia asta, eu sufar cel mai mult. Aaa. Am uitatwinking. Duminica i-am spus ca imi pare rau, ca il iubesc. si daca putem fi din nou impreuna. Mi-a spus ca el ma iubeste mai mult ( asta pe mess ), dar ca are ceva probleme, si nu gadeste limpede, si imi da raspunsul a2a zi, eram foarte happy. Am iesit de pe mess, si am intrat iar peste cam o ora. si el deja avea poza cu alta fata la av. ( stiu 100% ca era pusa sa ma enerevze pe mine, dar nah. gestul conteaza oh go on ). In acel moment imi venea sa ii spun " Atat de repede ti-a trecut iubirea? " Dar m-am abtinut...

Răspuns utilizator avertizat