| Oprea_Andra_1994 a întrebat:

M-am intalnit cu un baiatul de care imi place de doua ori anul acesta.o data a fost nesimti deoarece nu ma asteptam sa mai fie inca doua fete cu el si o data a fost ok iar la finalul seri m-a pupat pe nas...o prietena comuna mi-a spus ca el se astepta sa ne sarutam dar cand l-am intrebat eu s-a facut ca ploua.nu stiu ce sa cred ma place sau nu? e comporta frumos cu mine desi ne cunoastem de putin timp ma ajuta la greu ce sa fac sa pastrez o relatie de prieteniesa il las in pace sau sa am sperante ca se va intampla si altceva?

Răspuns Câştigător
| Romicosuuu a răspuns:

De obicei cand un baiat e intrebat de fata de care ii place daca o place normal ca se face ca ploua adica eu cel putin fac asa si am prieteni care fac la fel da in fine, sarutal daca sta sal saruti e bine daca nu asta e. Nu e mare pierdere.
Succes!winking

14 răspunsuri:
| Gimihumulukuakua a răspuns:

Trebuie sa ti-o pui de indata cu el pana nu si-o pune alta inaintea ta big grin!

| ileanaparlici1979 a răspuns:

Eu cred ca cel mai bine e sa discutati intre 4 ochi si sa lamuriti fiecare tot ce simtiti unul pentru celalalt. Oricum n-ai ce pierde ci ai numai de castigat. happy

| Alexys_Îngeraşh_1999 a răspuns:

Eu zic ca cel mai bine ar fi sa nu iti faci sperante, am invatat din proprie experienta...baietii sunt buni la prima vedere dar prima aparenta inseala, pastreaza doar o relatie de prietenie e bine doar atat deocamdata happy

| JSmith a răspuns:

Daca te-a pupat pe nas inseamna ca te place mai departe tu stii ce e de facut.

| Gimihumulukuakua a răspuns (pentru Alexys_Îngeraşh_1999):

La varsta ta multe ai mai invatat tu despre baieti.

| Kariin a răspuns:

Speranta moare ultima. Deci nu te da batuta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca prima data a fost nesimtit ce te face sa crezi ca se va schimba?

| Oprea_Andra_1994 explică (pentru anonim_4396):

Faptul ca vorbim de mai bine de un an si ca il cunosc si ca nu se astepta sa ma vada in ziua respectiva

| Oprea_Andra_1994 explică (pentru Alexys_Îngeraşh_1999):

Nu prea imi fac, m-am plictisit sa fim doar prieteni si si el

| Oprea_Andra_1994 explică (pentru ileanaparlici1979):

Stiu dar ne despart doar 3000 de km cu aproximatie happy ne vedem de 3-4 ori pe an

| Oprea_Andra_1994 explică (pentru Romicosuuu):

Multumesc,asta voi face happy..stiu ca sta pentru ca l-am pupat inapoi pe nas desi ar fi vrut sa isi ridice capu si sa nimeresc altundeva

| yekto a răspuns:

Nu e nesimtit ca era cu 2 fete daca intre voi nu e nimic.
nu te astepta sa-ti raspunda la intrebari de genul aleia. de obicei baietii la varsta asta nu raspund la asemenea intrebari (exclud anumite categorii ce sper sa nu le intalnesti prea curand),
ce inseamna "si altceva?" big grin
speranta moare ultima dar lasa relatia sa mearga de la sine - daca e sa mearga. daca iti place mult fa niste pasi spre el. dar lasa-i si lui loc de cativa pasi (adica lasa-l si pe el sa vina spre tine)

| Oprea_Andra_1994 explică (pentru yekto):

Eu consider ca la 17 ani poti raspunde si avand in vedere ca mi-a zis ca iese afara cu gasca ma asteptam sa fie baieti nu fete