| Elena0210 a întrebat:

M-am saturat de viata! Sunt foarte suparata in ultimul timp. M i se parte ca tot ce fac e rau si ca parintii mei nu sunt multumiti nici o data de mine. Ce sa fac sami revin din starea asta?

Răspuns Câştigător
| annagabi a răspuns:

Fii sincera cu tine, si cu noi! Dupa câte am văzut pe acest site suntem multi, de varste fel de fel, experienţe diferite... Spune-ne cand apare o nemultumire a părinţilor tăi şi ce ai făcut tu înainte de un astfel de comentariu. Sunt convinsă că te putem ajuta să înţelegi " de ce?" şi cum să eviţi pe viitor astfel de situaţii. Nu eşti singură! Încearcă, cu curaj să vorbeşti cu noi! Cu drag, Gabi

31 răspunsuri:
| gaby_5578 a răspuns:

Da loritrebui sa inteleaga ca ea nu e singura o ingeleg da trebui sa ne uitam in fata si sa uitam trecutu si o sa fie bine ti promit

| inuisa a răspuns:

Ai rabdare timpul le vindeca pe toate!