| MihaelaMihaela5678 a întrebat:

Mă simt epuizata stau non stop cu copiii am 3 copiii sunt destul de mici fata cea mare are 4 ani, băiatul 2 ani și 2 luni și fata cea mica 9 luni copiii sunt mici și de asta mă epuizează non stop nu am cu cine să îi las cu altcineva soțul nu prea sta cu ei și el mai vrea si al 4 lea copil de asta nu vreau eu sa îl fac.Ce aș putea să fac să nu mai fiu epuizată? Ce pot face în legătură cu copiii?

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Poti cere ajutorul Protectiei Copilului, care ti-i poate lua de pe cap.

| LisaJulie a răspuns:

Poti incearca o bona sau o ruda cu care sa mai stea cu ei din cand in cand

suntserios
| suntserios a răspuns:

Ii zici domnului tata sa fie pe bune tata pentru copii lui iar tu incetezi sa mai fii masina lui de facut copii