| DanaDaniela2222 a întrebat:

Mam împacat cu sotul meu eram în proces de divorţ dar noi între timp neam împăcat eu între timp cât am fost separaţi am avut o noua relaţie şi sunt şi însărcinată am 28 de ani copilul nu e al soţului meu am decis sa ne mai dam o sansa. Credeţi ca daca ne mai dam o sansa ne mai putem repara rela tia? Cum ne putem repara relaţia?

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Fraier ar fi el sa mai dea o sansa relatiei si sa creasca copilul altuia la care tu ai fugit repejor

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Numai poti repara nimic, sotul tau stie ca esti insarcinata cu altul?

| Cipi1212 a răspuns:

Sper să îți accepte copilul