| Valentina7777777 a întrebat:

Mama m-a lasat o saptamana la tatal biologic am 17 ani el locuieste cu mama lui cu bunica ea nu ma suportat niciodata pentru ca am iesit fata ea a vrut ca tata sa aiba un baiat ca sa duca numele mai departe şi si eu si sora mea mai mare am iesit fete ea are 20 de ani suntem surori şi de mama şi de tata.Cum ma pot înţelege cu bunica acum cat stau la tata? Chiar am nevoie de sfaturi nu vreau sa ma cert cu ea eu sunt mai impulsiva

6 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

De ieri cand ai scris ultimul mesaj, au trecut deja 7 zile? laughing
Unde mai pui ca acum 2 zile ai spus ca a venit taica-tu sa te vada... asa-i cand minti, te faci de rusine...

| Valentina7777777 explică (pentru Violleta2022):

Aseara la ora 17 m-am dus la tata şi m-a lasat mama daca nu sti taci si daca a venit sa ma vada acum 2 zile ce nu am voie sa merg la el mai mult lasate de dat raspunsuri ca dai numai raspunsuri fara sens fara suparare

| Cipi1212 a răspuns:

Să îi spui bunicii tale că poate băiatul duce numele mai departe dar tu ca fată duci neamul bunicii și al tău mai departe. Tu perpetuezi familia mai departe. Să nu îți fie rușine că ești fată.

| Violleta2022 a răspuns (pentru Valentina7777777):

Si de aseara pana azi... au trecut 7 zile laughing

| MarianWLF a răspuns:

Slabe sanse sa te intelegi, batranii sunt fixisti, mai degraba sa o eviti cat poti, ce motive de 2 lei sa nu te suporte ca nu ai iesit baiat, Doamne.

| Valentina7777777 explică (pentru Violleta2022):

Am zis ca m-a lasat o saptamna adica saptamana asta care urmeaza dupa astea 2 zile de weekend +zilele astea de weekend dar vad ca nu poţi înţelege