| FlorinaDaniela23 a întrebat:

Nu îmi place faptul ca eu și soțul meu ne certam mereu nu îmi place lucrul acesta dar uneori el ma provoacă și de asta ne certam eu și cu el avem o fata ea are un an și el mereu zice ca stau doar cu fața și sa nu mai merg la mama cu fața sa ma duc singura.Cum putem rezolva neînțelegerile?

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Relatie de rahat, numai in certuri o tineti, mai bine ai dovorta ca si copilul ala sa aiba liniste si sa nu se traumatizeze.

https://www.tpu.ro/utilizator/acrhcm/intrebari/

| sierra1 a răspuns:

"eu și soțul meu ne certam mereu ...Cum putem rezolva neînțelegerile?"

stii vorba aia cu cel mai isteț cedează? Spune-i -o și lui

| just4ubr2015 a răspuns:

Divorteaza si gaseste pe cineva care te apreciaza nu mai sta in relatie toxica

| LaSteauaCareaRasarit a răspuns:

Poate are pe altcineva si de asta cauta motiv de cearta.
Te trimite la mama fara copil, ca sa poata spune ca ai abandonat copilul.

Ia legatura cu un avocat si vezi ce ai de facut, pentru ca intr-acolo va indreptati. Macar sa fii pregatita, sa obtii custodia copilului si pensie alimentara.