| MadaMădalinamada567 a întrebat:

Nu ma înţeleg prea bine cu fratele meu ne-am certat foarte tare cu soţia lui am început sa ne înţelegem amandoua iesim în oraş ca prietenele/cumnate mereu dar cu el nu ma înţeleg deşi sunt sora lui el zice ca eu caut doar barbaţi zice asta doar pentru ca am avut 2 relaţi am 23 de ani.Cum sa ma înţeleg cu fratele meu mai bine?

1 răspuns:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu are nici o logica fraza asta, poate explici:
".. ne-am certat foarte tare cu soţia lui am început sa ne înţelegem amandoua iesim în oraş ca prietenele"

Daca v-ati certat foarte tare, cum naiba iesiti in oras ca prietenele?
Esti beata sau drogata?
Scrii la 4 dimineata numai ineptii, fara logica si fara sens.