| GeorgianaLavinia655 a întrebat:

Nu mai suport faptul ca soacra mea se baga în relația mea cu soțul meu da stam la ea dar stam temporar până renovam apartamentul soțul meu îmi ia apararea în fața ei dar degeaba ea nu înțelege nici când îi zice el eu vreau sa ma duc la mama pana se termina apartamentul de renovat nu mai suport sa stau cu soacra măcar la mama nu ma mai cicalește nimeni dar soțul meu nu e de acord el vrea sa stam împreună dar dacă vrea poate sa vina și el cu mine la mama. Care ar fi cel mai ideal lucru de făcut în asemenea situație?

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Divorteaza!

| darrio2007 a răspuns:

Poate că cicăleala ei are anumite motive. Sunt nurori care nu fac mai nimic prin casă si stau toată ziua pe Tik Tok.