| anonim_4396 a întrebat:

Nu vă enervează când lumea vă întreabă dacă sunteți supărați sau de ce sunteți supărați?

Răspuns Câştigător
| ioana748 a răspuns:

O intrebare penibila, de parca ar interesa pe cineva raspunsul.
Nu trebuie sa te enerveze, zici nu, sunt bine si forget about.

17 răspunsuri:
| Mindfulness a răspuns:

Îți dai seama!

| BobTheCat a răspuns:

Sincer, chiar ma enerveaza!

| Furnicuta000 a răspuns:

Sau aia care comenteaza la poza "de ce nu zambesti?" "De ce esti suparat?" laughing
Direct block

| LisaJulie a răspuns:

Da, uneori! Sunt irascibila din orice

| BaiatulElita a răspuns:

Cand te intreaba daca esti suparat, inseamna ca ai un comportament mai diferit ca de obicei. Si nu, nu ma supar.

| Vlad0088 a răspuns:

Ba, da, odată ce întrebi daca sunt suparat, ti ai dat seama direct ca asa e, si probabil e si vina ta

| TimberWolf a răspuns:

Da, ma enerveaza si intrebarile tembele de pe TPU.

| samiZiciPompier a răspuns:

Ba daa. Mie imi mai zize lumea sa stau drept. Dar ei nu vad ca am burta?

| vatadezahar24 a răspuns:

Aproape tot timpul.

| Isvziwbdj a răspuns:

Mă enervează spunând așa. E destul de normal. Și pe mine mă enervează întrebările acestea. Mă întreabă dacă sunt supărată și eu nu sunt supărată. Mereu îmi spun oamenii și colegii dimineață. Nu chiar mereu. Probabil par supărată din cauză că de-abia mă trezesc din somn. Dar eu nu sunt supărată că trebuie să mă trezesc din somn.

| ALM2000RO a răspuns:

Ba da, la culme!

| Mindfulness a răspuns (pentru LisaJulie):

Ai nevoie de știi tu ce happy

| darrio2007 a răspuns:

Pe mine nu, mai ales cand imi spune asta o persoana apropiata. Apoi incerc sa ma controlez.
Pe tine cred ca te enerveaza oricine.

| LisaJulie a răspuns (pentru Mindfulness):

Tocmai ce i-am dat papucii! Era gelos din orice

| Mindfulness a răspuns (pentru LisaJulie):

Îmi pare rău sincer. Găsești tu unul care nu mai e gelos și posesiv!

| 1onur a răspuns:

Dece mași enerva pe un om ce știe ce mi-a făcut? Cu bună voi și bună alegere și conștiență Iași respectea decizia luată și dorită înseamnă că avea nevoie de acea ură sau dușmânie să o împărtășească cu mine sau mie și în felul acela acel om se va elibera de răutatea dușmânia prostia sa in el.îi mulțumesc lui Dumnezeu.

| Mosotti a răspuns:

De ce sa ma enerveze? Pot raspunde sau nu.
Nu ma deranjeaza nici daca ma intreaba daca m-am drogat vreodata, nu e problema atat timp cat vorbeste civlizat.