| zuzuma a întrebat:

Ohh ajutati-ma puțin fostul iubit nu îmi răspunde la mesaje ma simt așa de nașpa și umilită, ce să fac dați mi un sfat, eu l.am cautat mereu dar nu răspunde deloc sad ce sa fac sa se întoarca la mine? crying(

Răspuns Câştigător
| Felys a răspuns:

Te simti umilita din cauza ta,pentru ce plangi dupa el,ce,au disparut baietii de pe fata pamantului, dragoste cu sila nu se poate, daca nu te mai vrea, i-ati gandul de la el, treci mai departe

9 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La cat esti de stresanta nici nu ma mir ca te-a parasit.

| Alexandru66 a răspuns:

Pai in primul rand din ce am inteles e posibil sa il sufoci"" putin, in al doilea rand este posibil sa faca pe durul si inabordabilul cu tine ca sa te atraga ce-ia ce functioneaza din cate vad si in al treilea rand e posibil sa aiba pe alte. sad

| Alexandru66 a răspuns (pentru anonim_4396):

Ia-o mai usor Rambo"" fata il iubeste, adica unde mai gasesti asa gen de fete, pe bune acum.

| CristinaSNC a răspuns:

Ai zis "fostul" nu ma mir ca nu iti raspunde. Treci si tu mai departe, nu te mai agata de persoane care nu dau 2 bani pe tine.

| William a răspuns:

Nu il mai cauta. Iar daca te cauta el ignora-l.

| T0T a răspuns:

Wow nu îți răspunde la mesaje ce tare te-a umilit!

| horansgang a răspuns:

Daca nu vrea, asta e, inseamna ca are pe altcineva, lasa-l in pace, tu nu poti sa-l aduci inapoi. se va intoarce el inapoi daca chiar tine la tine.

| Lawliet14 a răspuns:

Nasol. Nu e obligat sa se intoarca la tine dar cred ca tinand cont ca v-ati iubit, ar fi trebuit sa iti ofere explicatii daca ti le doreai.

| e1xtz a răspuns:

Promite-i ca acum ii faci oral si poate se intoarce pentru o perioada scurta de timp.

Asta daca nu cumva actuala i-a facut din prima si atunci nu mai vede sensul.

Oricum la cat de disperata si cicalitoare esti cel mai probabil o sa aiba suficienta minte sa se 'ascunda' de tine.