cami
| cami a întrebat:

Presupunem urmatoarea situatie.
Sunteti barbat, insurat de 15 ani, aveti un copil.
Pe cine alegeti, pe mama sau pe sotie?
Doar pe una dintre ele!

Răspuns Câştigător
| cristi27 a răspuns:

Eu as alege sotia mai ales ca ar fi copilul la mijloc

38 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe sotie deoarece este matur barbatul la o anumita varsta si are familia lui, casa lui copiii lui

| Encore a răspuns:

Sotia.
Sau cauta sa alegi ambele...
Nu-ti distruge fericirea si familia, daca te intelegi bine cu nevasta...

| oana_7776 a răspuns:

Daca as fi barbat cred ca as alege sotia ...doar nu traiesc cu mama o viata intreaga ...si mama nu are ce cauta intre noi...mai ales ca e si un copil la mijloc...

| eu_3271 a răspuns:

In mod normal, in locul lui as alege sotia. Totusi depinde de situatie, de ce e pus sa aleaga intre cele doua.

| indy_5318 a răspuns:

Omule daca nu mai merge cu sotia (nu va mai intelegeti ) divorteaza. Dragoste cu sila nu se poate... Nu?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe sotie logic, ajuta-ma cu intrebarea mea...sunt anonimul.mersi

auran
| auran a răspuns:

Mmmm, eu nu o suport pe soacra-mea dar, niciodata nu i-am spus sa nu mearga la ea desi, probabil asa ar trebui ca sa am eu liniste acasa (eu una nu ma vad obligata sa o vizitez) - sotia si copilul...

| Casiana a răspuns:

Eu gandesc asa, incearcati sa ganditi si dumneavoastra la fel... Daca alegeti sotia, va suferi decat mama, si sa fim seriosi, o mama nu va sta niciodata suparata prea mult p copilul ei... Daca alegeti mama, sotia poate chiar va ajunge sa va urasca si distrugeti viata unui copil...Deci SOTIA si COPILUL! Succes! Sper sa fie de folos!