| tonyc7 a întrebat:

Prin ce lasi cel mai usor impresia oamenilor care nu te cunosc si te judeca doar dupa aparentele vizuale, fara nici macar sa te fi auzind comunicand, ca esti doar un simplu om prost, neimportant si neinteresant pentru ei?
Dupa ce se iau oamenii care nu te cunosc atunci cand probabil te considera astfel?

3 răspunsuri:
| LaSteauaCareaRasarit a răspuns:

Atat e orizontul lor.
S-au trezit cu fata la cearsaf si nu le place frizura ta sau cine stie?
Fa si tu un dus sa fii sigur ca nu ofensezi prin miros.

In orice caz, daca isi manifesta verbal opiniile limitate, nu sunt oameni de calitate.

| Miruna333 a răspuns:

Aspect fizic, mimica, gesturi. Insa, acestea sunt interpretabile si tine doar de perceptia lor despre lume si oameni.
Fiecare om are propria lui realitate. Vede viata prin proprii sai ochelari, din experientele trecute

| ioana748 a răspuns:

Dupa oglinda din fata, metaforic vorbind.
Este vorba despre oameni involuati si sunt multi asa.
Nu este despre tine, doar despre ei.