| ErrChan a întrebat:

imi place de un baaaiat cam de chiar cam de multa vreme mi-e rusine sa zic de cand si nu stiu daca ii place de mine raaar vorbeste cu mine ma rog ieri m-a intrebat cevaa. Sper ca ma puteti ajuta cu niste sfaturi ce pot sa-l intreb ce sa-i zic cel mai bun raspund primeste fuditzza.PLZZ AM NEVOIE de HEEELp sad

3 răspunsuri:
| cryssu2008 a răspuns:

Uite eu iti zic din perspectiva mea de baiat: Daca eu sa presupunem ca nu te bag in seama, atage-mi atentia intr-un mopd deosebit( vestimentatie, look, etc.) daca eu sunt o persoana excentrica - imbraca-te provocator. Apoi dupa un timp, cumpara 2 bilete la un film, si... invita-l. Spune-i ca le-ai castigat la un concurs si nu ai cu cine sa mergiwinking Succes!

| w1NNNd a răspuns:

Fi tu insuti ca nu poti cere ajutor mereu " dac o sa te placa asa bine dac nu bye asta e! intreaba-l cat e ora (functioneaza )laughing sau ceva de pe la scoala vezi u chiar nu gasesti nimica thinking dupa dac nu esti si tu timida poti sa vb mai multe cu elwinking

| Medema a răspuns (pentru w1NNNd):

Ms wqNNNd si pe mine m-ai ajutat mersi:*